Nasi Klienci

DEWELOPERZY

Grupa Emmerson oferuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, doradztwo, zarządzanie nieruchomościami oraz usługi marketingowe wielu czołowym deweloperom realizującym inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w Polsce.

W Grupie Emmerson są analitycy i ekonomiści, którzy opracowują analizy rynku i opłacalności inwestycji, niezbędne do oceny potencjału projektowanych inwestycji.

Pośrednicy i doradcy Grupy Emmerson wspierają deweloperów w pozyskiwaniu przez nich działek pod planowane inwestycje.

Architekci i projektanci wnętrz Grupy Emmerson zarządzają procesem przemiany niewykończonej powierzchni mieszkaniowej i komercyjnej w mieszkania i biura do wynajęcia, przygotowując aranżację wnętrz, zarządzając pracami wykończeniowymi oraz zapewniając wyposażenie i umeblowanie.

Deweloperzy mogą skorzystać ze wsparcia Grupy Emmerson w procesie sprzedaży mieszkań w nowych inwestycjach, w realizacji planów marketingowych, obsłudze reklamowej i organizacji biur sprzedaży.

Emmerson Zarządzanie oferuje profesjonalne i kompleksowe zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi, zarówno w zakresie administrowania nieruchomością, jak i technicznego wsparcia oraz bieżącego utrzymania i konserwacji budynków.