O nas

O FIRMIE

Grupa Emmerson S.A. to jedna z największych polskich firm w branży nieruchomości, oferująca kompleksowe usługi na tym rynku.

Założona w 1994 r. przez obecnego Prezesa Zarządu Grupy Emmerson S.A., Marka Krajewskiego jako dwuosobowa firma, mająca wówczas jedno biuro w Warszawie, liczy około 200 pracowników i współpracowników zatrudnionych w licznych oddziałach w największych miastach w Polsce.

Grupę Emmerson tworzą wyspecjalizowane spółki i działy, które ściśle ze sobą współpracują, łącząc szeroki zakres profesjonalnych usług z indywidualnym podejściem do potrzeb każdego klienta.

NIERUCHOMOŚCI MIESZKANIOWE
Dział Sprzedaży i Wynajmu nieruchomości mieszkaniowych zatrudnia ponad 150 doradców i pośredników oraz dysponuje bazą danych liczącą ponad 15.000 nieruchomości oraz 22.000 klientów.

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE
Emmerson Commercial zajmuje się sprzedażą i wynajmem powierzchni handlowej, biurowej, przemysłowej i ziemi. Zatrudnia doświadczonych doradców i pośredników oraz dysponuje bazą danych liczącą ponad 7.000 klientów w całej Polsce.

DORADZTWO PRAWNE I GOSPODARCZE
Dział tworzy zespół prawników z dużym doświadczeniem w zakresie prawnej obsługi transakcji na rynku nieruchomości.

DORADZTWO FINANSOWE
Doradcy Emmerson Finanse współpracują z wieloma bankami w całej Polsce, oferując doradztwo i pośrednictwo kredytowe dla naszych klientów. Dysponują także bazą danych o inwestorach zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości.

BADANIA I ANALIZY RYNKU
Analitycy gospodarki i rynku nieruchomości w Grupie Emmerson prowadzą systematyczne badania rynku nieruchomości i oferują m.in. analizy opłacalności inwestycji oraz cykliczne raporty w dziedzinie nieruchomości oraz budownictwa.

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI
Emmerson Zarządzanie zapewnia kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi, zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Oferta obejmuje również bieżące utrzymanie nieruchomości oraz administrowanie.

MARKETING I REKLAMA NIERUCHOMOŚCI
Dział Marketingu i Reklamy w Grupie Emmerson oferuje usługi w zakresie obsługi marketingowej, reklamowej oraz PR, zarówno dla projektów mieszkaniowych, jak i komercyjnych.

ARANŻACJA, WYKOŃCZENIE I WYPOSAŻENIE WNĘTRZ
Specjaliści w Grupie Emmerson zajmują się aranżacją i kompleksowym wykończeniem mieszkań oraz lokali użytkowych. Udzielają także porad architektonicznych, pomagają przy remoncie i w wyposażeniu mieszkania.

INWESTOWANIE W NIERUCHOMOŚCI
Doradcy i pośrednicy w Grupie Emmerson pomagają inwestorom w korzystnym zainwestowaniu na rynku nieruchomości.

AUKCJE NIERUCHOMOŚCI
Aukcje są często najszybszą i najbardziej korzystną finansowo formą sprzedaży nieruchomości. Dom Aukcyjny Emmerson organizuje i prowadzi aukcje nieruchomości na terenie całej Polski.

WIERZYTELNOŚCI HIPOTECZNE
Oferujemy bankom kompleksową obsługę w zakresie wierzytelności zabezpieczonych hipotecznie, dzięki której możliwe jest zmaksymalizowanie wartości nieruchomości i szybsze odzyskanie zaległych długów hipotecznych.