O nas

WŁADZE

MAREK KRAJEWSKI, PREZES ZARZĄDU

Marek Krajewski jest Prezesem Zarządu Grupa Emmerson S.A. oraz Prezesem Zarządu Emmerson Realty S.A.

Jako młody, dynamiczny przedsiębiorca, w wieku 27 lat założył w 1994 roku firmę Emmerson. Jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pod jego kierownictwem, Emmerson z dwuosobowej firmy przekształcił się w spółkę publiczną, notowaną na giełdzie i jedną z największym polskich firm działających w branży nieruchomości.

Emmerson ma obecnie biura w głównych miastach Polski oraz ponad 350 pracowników i współpracowników. Firma oferuje kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych oraz polskich i międzynarodowych firm, znajdując dla nich najbardziej korzystne rozwiązania na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Marek Krajewski jest Prezesem Zarządu Fundacji Narodowy Badminton.

TADEUSZ POPŁAWSKI, WICEPREZES ZARZĄDU

Tadeusz Popławski jest Wiceprezesem Zarządu Grupa Emmerson S.A. oraz Przewodniczącym Rady Nadzorczej Emmerson Realty S.A.

Tadeusz Popławski ma długoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, szczególnie w komercjalizacji gruntów inwestycyjnych. Współpracował z wieloma inwestorami i deweloperami w tym zakresie.

DARIUSZ KSIĄŻAK, WYCENY NIERUCHOMOŚCI

Dariusz Książak ma wieloletnie doświadczenie w zakresie wycen nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Założył spółkę Emmerson Evaluation i stworzył zespół rzeczoznawców majątkowych, który ma na koncie ponad 100.000 wycen nieruchomości. Dariusz Książak jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami oraz rzeczoznawcą majątkowym TEGoVA (European Valuers’ Association).

RADA NADZORCZA

PIOTR KALINKOWSKI, PRZEWODNICZĄCY RADY NADZORCZEJ

Piotr Kalinkowski jest członkiem Rady Nadzorczej Grupa Emmerson S.A. Ma wykształcenie wyższe (ukończył politechnikę) i jest przedsiębiorcą działającym w branży samochodowej. Pan Piotr Kalinkowski jest także menedżerem sportu, przez wiele lat zarządzał ośrodkami sportowymi i organizował imprezy masowe.

MIROSŁAW ADAMCZYK, ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO RADY NADZORCZEJ

Mirosław Adamczyk jest członkiem Rady Nadzorczej Grupa Emmerson S.A.
Mirosław Adamczyk ma wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz we współpracy z inwestorami i deweloperami. Jest menedżerem w firmie produkcyjno - handlowej. Od listopada 2011 roku jest członkiem Zarządu Polskiego Związku Badmintona.

JACEK HANKIEWICZ, SEKRETARZ RADY NADZORCZEJ

Jacek Hankiewicz jest członkiem Rady Nadzorczej Grupa Emmerson S.A. Ukończył AWF w Warszawie i ma wieloletnie doświadczenie zawodowe jako menedżer sportu, trener sportowy (pracował przez 15 lat jako trener w klubach niemieckiej Bundesligi), organizator imprez sportowych.

ARKADIUSZ GARBACKI, CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Arkadiusz Garbacki jest członkiem Rady Nadzorczej Grupa Emmerson S.A. Jest także ortopedą traumatologiem, członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego i współzałożycielem prywatnej kliniki medycznej w Płocku.

WITOLD JAWORSKI, CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Witold Jaworski jest członkiem Rady Nadzorczej Grupa Emmerson S.A. Posiada wykształcenie wyższe, od 1998 roku prowadzi firmę oferującą usługi reklamowe i wydawnicze, jest także prezesem spółek z branży internetowej i multimediów.